Yangın sistemleri; yangın söndürme, algılama, oksijen azaltma ve duman tahliye alt başlıklarına ayrılabilir. Yangın söndürme sistemleri de sulu, kuru (köpüklü), davlumbaz ve gazlı söndürme sistemleri olarak alt başlıklara ayrılır. En yaygın kullanılan yöntemlerden birisi de yangın sprink sistemidir.

Yangın Sprink Sistemi

Yangın sprink sistemi, yangının olduğu bölgeye bol miktarda su boşaltarak yangını söndürmeyi hedefleyen bir sistemdir. Sistem, borular ve bağlantı parçaları, vanalar, pompalar, başlıklar ve alarm zilleri gibi elemanlardan oluşmuştur. Bu sistem eski olmasına rağmen günümüzde hala yangın söndürme tesisatının çok önemli bir parçasıdır.
Yangın dolabı, yer altı ve yer üstü hidrantlar ve hidrofor(yangın pompa grubu) ile ilgili görselleri yukarıda bulabilirsiniz. Kare Proses olarak yaptığımız işler; uzman mühendis ekibimizle profesyonel işçilik ve kaliteli hizmet sunar. Başarılarımızın anahtarı deneyimli, tutkusunu hiç kaybetmeyen ekibimiz ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışma prensibimizdir.

Yangın Sistemleri

Kare Proses yangın algılama ve söndürme konusunda 15 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Güven, yangın tesisatı konusunda oldukça önemlidir. Kurulan sistemin yangını hızlı bir şekilde algılaması ve otomatik söndürme protokolünü başlatması can ve mal güvenliği açısından ehemmiyet verilmesi gereken bir durumdur. Kare Proses Gebze Yangın Tesisatları’nı tercih ederseniz olası bir problemle karşılaştığınızda hızlı çözümlere ulaşmakta geç kalmazsınız. Kuru, sulu, gazlı yangın söndürme sistemleri, yangın hidroforu, yer altı ve yer üstü hidrantlar, yangın dolabı ve yangın sprink sistemi kurulumları veya her türlü yangın tesisatlarınız için aşağıdaki linkten bize mesaj bırakın. En kısa zamanda size geri dönelim. Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bize ulaşabilir veya ofisimize gelip yüz yüze bilgi alabilirsiniz.
Bize Ulaşın
Kare Proses; endüstriyel doğal gaz, buhar, yenilenebilir enerji, proses ve yangın sistemleri alanlarında uzun yıllardır hizmet veren mühendislik firmasıdır. Firmamız veya hizmet verdiğimiz diğer sistemler hakkında bilgi almak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.
Diğer işlerimiz için bu adresi ziyaret edin..